Zobacz

także innych w Internecie

W tym miejscu postanowiłem przedstawić propozycje stron, moim zdaniem, godnych odwiedzenia. Rzecz jasna, są to propozycje moje, a więc subiektywne! Nie zamierzam się tego w żadnym wypadku wypierać, ani jakkolwiek maskować. Wręcz przeciwnie: przede wszystkim zamieściłem tutaj strony krewnych, przyjaciół, znajomych, czy też innych ludzi, firm bądź instytucji, z którymi jestem w jakikolwiek sposób związany.

Nikogo do ich oglądania nie zmuszam, nie namawiam, tylko pokazuję. Nie zamierzam się też nikomu tłumaczyć ze swoich poglądów na życie, świat, religię, Boga... co tam jeszcze? Wszyscy jesteśmy wolni, i odpowiedzialni za swój los. Parafrazując tytuł, pod jakim dawniej umieszczał w Dzienniku Polskim swoje felietony Janusz Korwin Mikke – do klikania na własną odpowiedzialność...

UWAGA!

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za treści zawarte na polecanych stronach, ani za sposób ich prezentacji – oczywiście za wyjątkiem stron, które sam utrzymuję :). Nie jestem również w stanie zagwarantować natychmiastowej reakcji na zmiany, które się na nich dokonują, zwłaszcza w kwestii wyglądu stron, których miniatury pokazuję. Cały czas staram się jednak weryfikować i aktualizować przekazywane informacje.

Wszystkie zaprezentowane strony są uszeregowane w losowej i zmiennej kolejności. Błędne są więc jakiekolwiek próby wyciągania wniosków w kwestii moich osobistych priorytetów.

e-mail
jck1968
Do góry